Výsledky závodů

SEZONA 2023/2024

Děkuji za trpělivost – výsledky se postupně doplňují 🙂

Karviná, 25.2.2024 Pohár ČKS

Nejmladší žačky

12. Lara Doležalová

Žačky

Sofie Vápeníková

Simona Poulová

Zuzana Kučerová

Elen Třísková

Česká Třebová Bruslička 4.2.2024, hodnoceno ISU bez kamer

Přípravka BABY
3. Anna Vaňousová 4,46 Bodů
5. Viktorie Hynková 3,55 Bodů
6. Kristýna Nováková 3,37 Bodů
 
Přípravka Nováčci mladší
2. Aneta Rašková 8,48 Bodů
5. Elen Vondrová 6,78 Bodů
7. Eleanor Šimková 5,68 Bodů
8. Aneta Kašparová 5,58 Bodů
 
Žačky nejmladší B
2. Lara Doležalová 20,53 Bodů
4. Sabina Kosinová 16,65 Bodů

Žačky nejmladší C:
8. Linda Vacková 13,81 Bodů

Žačky mladší B:
7. Amálie Klumparová 22,38 Bodů

Žačky C
2. Zuzana Kučerová 21,54 Bodů
4. Natálie Čížová 20,81 Bodů

Adult začátečník
1. Jaroslava Orlichová 11,02 Bodů
2. Žaneta Miškolciová 10,50 Bodů
4. Darina Petráňová 8,92 Bodů
5. Zdeněk Kamarýt 8,79 Bodů

Česká Třebová Pohár ČKS 3.2.2024

Žačky nejmladší:
17. Lara Doležalová 18,41 Bodů
21. Sabina Kosinová 15,49 Bodů

Žačky mladší B:
19. Lucie Hánělová 21,64 Bodů
25. Amálie Klumparová 16,77 Bodů

Juniorky:
7. Simona Foffová 21,11 Bodů

Adult A:
3. Nikola Orlichová 27,37 Bodů
4. Radka Hůlková 24,78 Bodů
6. Anna Macháčková 16,03 Bodů

Uherský Brod Pohár ČKS

Juniorky:
9. Simona Foffová 25,49 Bodů

Hronov Pohár ČKS

Adult A:
1. Nikola Orlichová 25,27 Bodů
3. Radka Hůlková 22,71 Bodů

Litvínov 13.1. Pohár ČKS

Žačky:
29. Elen Třísková 20,82 Bodů

Nový Jičín 6.1.2024 Pohár ČKS

Nejmladší žačka:
16. Lara Doležalová 19,56 Bodů

Žačky:
13. Monika Petráňová 28,68 Bodů
18. Sofie Vápeníková 25,83 Bodů
21. Andrea Petráňová 24,61 Bodů
24. Nela Broulíková 23,78 Bodů
25. Simona Poulová 22,84 Bodů
27. Tereza Rašková 21,15 Bodů

Dvůr Králové nad Labem 16.12. OBO hodnocení

Nejmladší žačka B (12 závodnic)
6. Lara Doležalová
8. Sabina Kosinová

Nejmladší žačka C (19 závodnic):
4. Linda Vacková

Mladší žačky B (14 závodnic):
6. Lucie Hánělová
14. Amálie Klumparová

Žačky C (16 závodnic):
3. Zuzana Kučerová

Havířov 2.12. Pohár ČKS

Nejmladší žačka:
9. Lara Doležalová 21,10 Bodů

Žačky:
15. Andrea Petráňová 24,75 Bodů
18. Monika Petráňová 23,39 Bodů

Juniorka:
8. Simona Foffová 22,85 Bodů

Sedlčany 2.12. Bruslička ISU hodnocení

Žačky C:
9. Zuzana Kučerová 20,77 Bodů

Nemladší žačky C:
9. Linda Vacková 13,48 Bodů

Turnov 26. 11. Bruslička ISU hodnocení

Žačky C:
7. Zuzana Kučerová 17,91 Bodů

Nejmladší žačky C:
8. Linda Vacková 16,58 Bodů

Turnov 25.11. Pohár ČKS

Žačky nejmladší:
30. Sabina Kosinová 11,27 Bodů

Žačky mladší:
17. Lucie Hánělová 23,22 Bodů

Žačky:
28. Andrea Petráňová 23,12 Bodů

Juniorky:
12. Simona Foffová 22,02 Bodů

Adult A:
5. Nikola Orlichová 27,53 Bodů

Slaný 25. 11. Bruslička ISU hodnocení

Žačky C (18 závodnic):
18. Zuzana Kučerová 16,55 Bodů

Milevsko 19.11. Bruslička OBO

Žačky C (16 závodnic):
7. Zuzana Kučerová

Roudnice nad Labem 18.11. Bruslička ISU hodnocení

Žačky C:
18. Natálie Čížová 17,77 Bodů

Orlová 18.11. Pohár ČKS

Nejmladší žačky:
6. Lara Doležalová 21,98 Bodů

Žačky:
25. Tereza Rašková 22,56

Dvůr Králové nad Labem, 4.11. Bruslička OBO

Nejmladší žačka B (16 závodnic):
16. Sabina Kosinová

Nejmadší žačka C (17. závodnic):
11. Linda Vacková

Žačka C (20 závodnic):
7. Zuzana Kučerová

Náchod 21.10.2023, Pohár ČKS

Nejmladší žačky:
18. Lara Doležalová 17,24 Bodů

Adult A:
1. Nikola Orlichová 30,03 Bodů
4. Radka Hůlková 25,09 Bodů

SEZONA 2022/2023

Rokycany 1.4. Bruslička

Žačky C: (14 závodnic)
5. Elen Třísková
10. Lucie Hájková

Prostějov Pohár ČKS

Mladší začky:
9. Sofie Vápeníková 26,25 Bodů
17. Kristýna Chudá 24,00 Bodů
18. Simona Poulová 23,64 Bodů

Žačky:
20. Andrea Petráňová 23,70 Bodů

Finále Brusličky CHEB 18.3.

Nováček starší B (10 závodnic):
4. Lara Doležalová

Žačky C (17 závodnic):
13. Lucie Hájková
15. Elen Třísková

Kopřivnice 18.3.Pohár ČKS

Nejmladší žačky:
22. Lucie Hánělová 18,82 Bodů

Mladší začky:
10. Sofie Vápeníková 26,66 Bodů
17. Simona Poulová 23,81 Bodů
24. Kristýna Chudá 20,45 Bodů

Žačky:
8. Monika Petráňová 27,21 Bodů
14. Andrea Petráňová 25,16 Bodů
17. Nela Broulíková 23,70 Bodů
21. Veronika Broulíková 17,83 Bodů

Juniorky:
4. Simona Foffová 29,79 Bodů

Most 5.3.2023 Pohár ČKS

Juniorky:
6. Simona Foffová 29,09 Bodů

Teplice 26.2.2023 Bruslička

Žačky C (8 závodníků):
2. Elen Třísková
6. Lucie Hájková

Mladší žačky C (11 závodníků):
11. Zuzana Kučerová

Kuřim – Na ostří nože 25.2.2023 Pohár ČKS

Nováček starší:
9. Lara Doležalová 16,57 Bodů

Nejmladší žačky:
11. Lucie Hánělová 19,19 Bodů

Mladší začky:
24. Simona Poulová 20,55 Bodů

Žačky:
28. Tereza Rašková 19,36 Bodů

Juniorky:
5. Nikola Orlichová 30,25 Bodů

Kralupy nad Vltavou 25.2.2023 Bruslička

Žačky C (18 závodníků):
16. Lucie Hájková

Mladší žačky C (16 závodníků):
15. Zuzana Kučerová

Nejmladší začky B (16 závodníků):
16. Sabina Kosinová

Brno 18.2.2023 Pohár ČKS

Mladší začky:
14. Kristýna Chudá 22,05 Bodů

Žačky:
15. Veronika Broulíková 26,16 Bodů
27. Nela Broulíková 15,49

Třinec 11.2.2023 Pohár ČKS

Nováček starší:
5. Lara Doležalová 18,88 Bodů

Mladší začky:
16. Simona Poulová 23,28 Bodů

Žačky:
11. Monika Petráňová 24,11 Bodů
12. Andrea Petráňová 20,72 Bodů

Česká Třebová 5.2.2023 Bruslička

Nováček starší B (7 závodnic):
1. Lara Doležalová

Nejmladší žačka C (13 závodníků):
9. Linda Vacková

Nejmladší žačka B (11 závodnic):
11. Sabina Kosinová

Mladší žačka C (8 závodnic):
6. Zuzana Kučerová

Žačky C (16 závodnic):
2. Lucie Říhová
3. Nela Broulíková
6. Lucie Hájková
8. Elen Třísková
10. Natálie Čížová

Přípravka (7 závodnic):
3. Eleanora Šimková
5. Aneta Rašková
6. Alžběta Šedivá
7. Lily Vrbická

Prvky Adult (4 závodnice):
1. Žaneta Miškolciová
3. Jaroslava Orlichová

Česká Třebová 4.2.2023 Pohár ČKS

Nováček starší:
7. Lara Doležalová 12,75 Bodů

Nejmladší žačky:
10. Lucie Hánělová 20,52 Bodů
29. Sabina Kosinová 10,81 Bodů

Mladší začky:
13. Sofie Vápeníková 24,25 Bodů
14. Kristýna Chudá 22,05 Bodů
16. Simona Poulová 21,89 Bodů

Žačky:
8. Veronika Broulíková 27,08 Bodů
15. Monika Petráňová 23,95 Bodů
24. Tereza Rašková 20,25 Bodů
14. Andrea Petráňová 18,08 Bodů

Juniorky:
5. Nikola Orlichová 34,46 Bodů
7. Simona Foffová 26,01 Bodů

Adult A:
4. Radka Hůlková 26,24 Bodů

Soběslav 1.2.2023 Bruslička

Nejmladší žačky B (6 závodnic):
4. Lucie Hánělová
6. Sabina Kosinová

Mladší žačky C (15 závodnic):
13. Zuzana Kučerová

Poděbrady 29.1.2023 Bruslička

Nováček starší B (6 závodnic):
5. Lara Doležalová

Nejmladší žačka B (20 závodnic):
10. Lucie Hánělová

Mladší žačka C (15 závodnic):
13. zuzana Kučerová

Mladá Boleslav 28.1.2023 Pohár ČKS

Nováček starší:
9. Lara Doležalová 13,73 Bodů

Mladší žačky:
10. Sofie Vápeníková 25,47 Bodů

Juniorky:
3. Nikola Orlichová 34,10 Bodů

Adult A:
6. Radka Hůlková 23,96 Bodů

Hronov 22.1.2023 Pohár ČKS

Mladší Žačky:
13. Kristýna Chudá 19,58 Bodů
15. Simona Poulová 18,68

Žačky:
19. Tereza Rašková 17,63 Bodů

Juniorky:
3. Nikola Orlichová 33,08 Bodů

Adult A:
3. Radka Hůlková 20,71 Bodů

Břeclav 8.1.2023 Pohár ČKS

Žačky:
18. Veronika Broulíková 24,44 Bodů
19. Tereza Rašková 23,13 Bodů

Dvůr Králové nad Labem, Bruslička 17.12.2022

Mladší žačka C (9 závodníků):
9. Zuzana Kučerová

Karviná 17.12.2022 Pohár ČKS

mladší žačky:
11. Sofie Vápeníková 24,32 Bodů
15. Simona Poulová 22,04 Bodů

Žačky:
13. Tereza Rašková 22,20 Bodů

Juniorky:
4. Simona Foffová 27,56 Bodů

Nový Jičín Pohár ČKS 11.12.2022

Nováček starší:
8. Lara Doležalová 16,27

Žačky:
29. Andrea Petráňová 21,67
30. Monika Petráňová 21,47

Ledeč nad Sázavou Bruslička 10.12.2022

Mladší žačky (11 závodníků):
9. Zuzana Kučerová

Milevsko Bruslička 4.12.2022

Mladší žačka C (10 závodníků):
9. Zuzana Kučerová

Havířov 3.12. 2022 Pohár ČKS

Nováček starší:
5. Lara Doležalová 11,65 Bodů

Mladší začky:
7. Sofie Vápeníková 26,42 Bodů
18. Simona Poulová 20,66 Bodů

Žačky:
14. Andrea Petráňová 19,73 Bodů
16. Monika Petráňová 18,80 Bodů
19. Veronika Broulíková 14,94 Bodů

Juniorky:
3. Nikola Orlichová 29,02 Bodů
4. Simona Foffová 27,95 Bodů

Ještědsko Turnovská brusle 26.11.2022 Pohár ČKS

Juniorky:
3. Nikola Orlichová 32,83 Bodů
10. Simona Foffová 26,98 Bodů

Slánská brusle 26.11.2022

Mladší žačka C (22 závodníků):
22. Zuzana Kučerová

Orlová 19.11.2022 Pohár ČKS

Nováček starší:
5. Lara Doležalová 16,89 Bodů

Mladší začky:
13. Kristýna Chudá 24,53 Bodů

Žačky:
19. Monika Petráňová 23,83 Bodů
21. Tereza Rašková 21,76 Bodů
25. Andrea Petráňová 19,30 Bodů

Uherský Brod 11.11.2022 Pohár ČKS

Nováček starší
9. Lara Doležalová 8,34 Bodů

Ústí nad Labem 5.11.2022 Pohár ČKS

Adult A
3. Radka Hůlková, 21,86 Bodů

Žačky B
28. Monika Petráňová, 18,18 Bodů

Dvůr Králové nad Labem 5.11.2022 Bruslička

Žačky C (10 závodníků):
6. Elen Třísková
9. Natálie Čížová

Mladší žačky C (11 závodníků):
11. Zuzana Kučerová

Nejmladší začky B (16 závodníků):
16. Sabina Kosinová

Nejmladší začky C (19 závodníků):
16. Linda Vacková

Nováček starší B (7 závodníků):
2. Lara Doležalová

Náchod 23.10.2022 Bruslička

Mladší žačky C (5 závodníků):
5. Zuzana Kučerová

Nejmladší žačka C (10 závodníků):
10. Linda Vacková

Náchod 22.10. 2022 Pohár ČKS

Nováček starší:
5. Lara Doležalová 15,22 Bodů

Adult A:
1. Radka Hůlková 25,58 Bodů

SEZONA 2021/2022

Prostějov 2.4.2022 Pohár ČKS
Mladší žačky:
25. Simona Poulová 21,79 Bodů

Žačky:
14. Monika Petráňová 24,15 Bodů
20. Andrea Petráňová 19,70 Bodů
21. Tereza Rašková 16,90 Bodů

Juniorky:
7. Simona Foffová 21,49 Bodů

Černošice – Ledový trojlístek 26.3.2022 Pohár ČKS
8. Simona Foffová 19,78 Bodů

Smíchov 6.3.2022 mezioddílový Bruslička

Nejmladší žačky B (14 závodníků):
8. Lucie Hánělová
13. Amálie Klumparová

Žačky C (16 závodníků):
16. Elen Třísková

Smíchov 5.3.2022 Pohár ČKS

Mladší žačky:
11. Sofie Vápeníková 24,41 Bodů

Žačky:
24. Nela Broulíková 22,24 Bodů

Juniorky:
15. Radka Hůlková 25,14 Bodů

Nové Město nad Metují 26.2.2022 mezioddílový Bruslička

Nováčci mladší C (13 závodníků):
1. Lara Doležalová 

Nováčci starší C (10 závodníků):
8. Sabina Kosinová

Česká Třebová 20.2.2022 mezioddílový Bruslička

Nováčci mladší C (11 závodníků):
3. Lara Doležalová

Nováčci starší C (11 závodníků):
9. Sabina Kosinová

Žačky nejmladší B (14 závodnic):
5. Lucie Hánělová
9. Amálie Klumparová

Žačky mladší C (12 závodnic):
5. Michaela Synková
7. Natálie Čížová

Žačky B (14 závodnic):
14. Lucie Říhová

Žačky C (8 závodnic):
2. Lucie Hájková
7. Elen Třísková

Česká Třebová 19.2.2022 Pohár ČKS

Mladší žačky:
9. Sofie Vápeníková 26,61 Bodů
23. Simona Poulová 21,75 Bodů
28. Kristýna Chudá 18,45 Bodů

Žačky:
12. Veronika Broulíková 24,68 Bodů
17. Andrea Petráňová 22,44 Bodů
18. Monika Petráňová 22,29 Bodů
20. Tereza Rašková 18,50 Bodů
21. Nela Broulíková 17,84 Bodů

Juniorky:
4. Radka Hůlková 31,47 Bodů
6. Simona Foffová 27,12 Bodů

Břeclav 13.2.2022 Pohár ČKS

Mladší žačky: 
17. Simona Poulová 23,02 Bodů
26. Kristýna Chudá 19,54 Bodů

Žačky:
14. Tereza Rašková 16,62 Bodů

Juniorky:
4. Simona Foffová 27,63 Bodů

Mladá Boleslav – 29.1.2022 Pohár ČKS 

Juniorky:
5. Nikola Orlichová 32,90 Bodů
7. Simona Foffová 24,92 Bodů

Hronov – 23.1.2022 Pohár ČKS 

Žačky mladší:
18. Kristýna Chudá 20,46 Bodů
19. Sofie Vápeníková 19,86 Bodů

Žačky:
10. Veronika Broulíková 22,45 Bodů
12. Nela Broulíková 19,29 Bodů 

Juniorky:
5. Simona Foffová 28,84 Bodů

Poděbradské ledové srdce 22.1.2022 – mezioddílový závod

Nováčci mladší C: (14 závodníků)
6. Lara Doležalová

Nováčci starší C: (20 závodníků)
16. Sabina Kosinová

Žačky nejmladší B: (21 závodníků)
10. Lucie Hánělová

Žačky mladší C: (17 závodnic)
7. Michaela Synková
11. Natálie Čížová

Nový Jičín 19.12.2021 Pohár ČKS

Žačky mladší:
15. Sofie Vápeníková 24,84 Bodů 
30. Simona Poulová 17,91 Bodů

Žačky:
11. Veronika Broulíková 25,46 Bodů

Dvůr Králové nad Labem 19.12.2021 Vánoční závod Bruslička, mezioddílový

Nováčci mladší C: (11 závodníků)
8. Lara Doležalová

Žačky nejmladší B: (15 závodníků)
10. Lucie Hánělová
12. Amálie Klumparová

Žačky mladší C: (14 závodnic)
8. Natálie Čížová

Žačky B: (22 závodnic)
17. Andrea Petráňová
20. Nela Broulíková
22. Monika Petráňová

Juniorky B: (7 závodnic)
1. Nikola Orlichová
6. Radka Hůlková
7. Simona Foffová

Orlová 20.11.2021 Pohár ČKS

Žačky mladší:
26. Sofie Vápeníková 21,77 Bodů
29. Kristýna Chudá 18,95 Bodů

Žačky:
12. Veronika Broulíková 24,03 Bodů

Juniorky:
2. Nikola Orlichová 33,26 Bodů
3. Radka Hůlková 27,45 Bodů
5. Simona Foffová 20,91 Bodů

Ústí nad Labem 13.11.2021 Pohár ČKS

Žačky mladší:
30. Simona Poulová 10,67 Bodů

Žačky:
27. Tereza Rašková 14,59 Bodů

Juniorky:
9. Simona Foffová 15,80 Bodů

Bruslička Dvůr Králové nad Labem 6.11.2021

Nováčci mladší C: (5 závodníků)
5. Lara Doležalová

Nováčci starší C: (10 závodníků)
8. Sabina Kosinová

Žačky nejmladší B: (15 závodníků)
9. Amálie Klumparová
10. Lucie Hánělová

Uherský Brod 24.10.2021 Pohár ČKS

Mladší žačky:
21. Simona Poulová 15,77 Bodů

Juniorky:
4. Nikola Orlichová 30,31 Bodů
5. Radka Hůlková 26,55 Bodů

Kopřivnice 10. 10. 2021 Pohár ČKS

Juniorky:
3. Nikola Orlichová 36,30 Bodů
6. Radka Hůlková 22,87 Bodů