Dvůr Králové a Nový Jičín

Vánoční Dvůr neodmyslitelně patří mezi závody, kterých se každoročně účastníme. Tentokrát to byl závod vskutku maratonský a trochu víc chaotický, ale ani to nezabránilo desítce našich závodnic zajet si dobré výsledky. Jako první se vydala na led hned z rána Larinka. Následovala Amálka s Lucinkou. Zástupce mladších žaček Natálka si na závody počkala víc než 2 roky a premiéra dopadla dobře, i když oko trenérky v jízdě chyby našlo, jízda byla jinak povedená. Závodní tréma se však projevila nečekaně u zkušené závodnice Andrejky. Naštěstí to odnesla jen rozjížďka a v samotném závodě se rozklepaná kolena tolik neprojevila. V kategorii žaček startovala ještě Monča a Nelča.
Jako úplně poslední hodinu a půl po plánovaném startu kategorie se v téměř nočních hodinách dostaly na řadu Juniorky a naše trio. Nikča, Radka a Simča. Nikča s číslem jedna nasadila tak vysokou laťku, že se ji žádné z bruslařek nepodařilo překonat a zaslouženě vyhrála. Simča svou jízdou maratonský den ukončila.

V ten samý den 19.12.2022 se také jel Pohárový závod Nový Jičín, ve kterém za nás startovaly 3 závodnice. Sofča, Simča a Verča.
Sofče se jízda povedla, jak bylo naplánováno a toho si všimli i rozhodčí a byl z toho opravdu pěkný výsledek. Stejně tak i Verča měla povedenou jízdu.