Závodní víkend plný premiér

V sobotu 22.10.2022 vyjela na Pohárové závody do Náchoda naše nejmladší závodnice Lara. Poprvé v nové kategorii nováček starší B a poprvé na počítačových závodech. Jízda byla trochu víc nervózní, ale úkol – mít započítané holubičky – splnila.
Druhou premiéru dne si zažila naopak naše nejstarší závodnice Radka, a to jízdou v kategorii Adult A.
Pro všechny ale tento závod zůstane v paměti jako infarktový závod s časem, kdy Radce hrozila diskvalifikace kvůli pozdnímu příjezdu. Protože startovala s číslem jedna, tak od vystoupení z auta až po odjetí závodní jízdy neuplynulo ani 15 minut. Jízda byla s chybami, ale ostatní tentokrát chybovali víc.

V neděli 23.10.2022 závody v Náchodě pokračovaly Brusličkou, kde si odbyly své závodní premiéry rovnou obě účastnice. Jako první startovala Linda v kategorii nejmladší žačka C a i samotnou trenérku překvapila velmi povedenou jízdou, byť skončila nakonec poslední.
Stejný výsledek čekal i na Zuzku, která startovala v kategorii Mladší žačky C. Bohužel ji závodní tréma dostihla v plné síle a v jízdě se kupilo mnoho chyb. Do budoucna jsou to ale všechno cenné zkušenosti, které se na tréninku nenaučí.

Výsledky ZDE

Mohlo by se Vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *