Českotřebovská pirueta 4.- 5.2.2023

Opět po roce jsme se ujali pořadatelství Poháru ČKS a mezioddílových závodů Brusličky. Jak to celé dopadlo, můžeme nejlíp poznat na fotkách – Pohár, Bruslička, v reportáži města i OIK a jak se dařilo samotným závodnicím – to už je blíže rozepsáno ve výsledcích.

V Poháru to sice ani jednou necinklo, zato výbornými výsledky se to hemžilo. Poprvé si ISU hodnocení vyzkoušela Lucinka a jako náhradnice také Sabča.
V Brusličce to byla jedna premiéra za druhou – bohužel z původní početné sestavy mrňousků kvůli nemoci startovala jen čtveřice, ale to nic nemění na tom, že si poprvé vyzkoušeli, jaké to je stát před rozhodčími. A některým z toho úplně zdřevěněly nohy.
Premiéru si vyzkoušela za bouřlivé divácké podpory také dvojice Adultek v prvcích – Žaneta a Jarka.
Další premiéru tohoto víkendu si vyzkoušela i domácí Radka, která se představila nejen na ledě jako krasobruslařka, ale poprvé také v pozici rozhodčího Brusličkových závodů.
Technickou premiéru, aniž by se to vědělo, si odbyl i počítačový program, který se na našem závodě poprvé dostal do ostré akce. Tady patří velké díky Honzovi, který s programátory strávil mnoho hodin, aby se doladila funkčnost a mohlo být uvedeno do provozu.

Stručně víkendová statistika:
V sobotu 136 závodníků v 10 kategoriích.
V neděli startovalo 96 závodníků.
Celkem tedy bylo k vidění 232 soutěžních programů od závodníků ze 43 klubů z celé České republiky.  Česká Třebová měla zastoupení 26 závodnic v 11 kategoriích.
Rozdalo se 21 sad pohárů a medailí. Pro všechny zúčastněné byly připravené věcné dary, se kterými klubu pomohlo velké množství sponzorů, bez kterých by se tato velká akce neuskutečnila.
A za to patří dík nejen sponzorům, ale i rodičům a známým, kteří nám s oslovením firem pomohli. Ještě jednou děkujeme.
Nejmladší byla naše pětiletá Bětuška a nejstarší jako tradičně paní Knížetová – věkový rozdíl nejmladší a nejstarší závodnice neskutečných 66 let.

Oficiální výsledky všech závodníků na stránkách svazu ZDE a projektu brusličky ZDE

Mohlo by se Vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *