Českotřebovské soustředění

Po velmi dlouhé pauze jsme se zase společně sešli na ledě. Plně nabité soustředění už první den ukázalo, že některé děti si během prázdnin oblíbily “ležing” či “gaučing” a rozpohybovat se dalo pořádně zabrat 🙂 To šestice našich děvčat už měla za sebou soustředění s Pardubicemi, které předcházelo našemu a byla připravená k tréninku.
Foto z pardubického soustředění zde

Jako tradičně se naše soustředění skládalo z hodin ledu, kondičky, tance a jógy. Díky vojenskému cvičení bylo navíc zpestřeno seskoky parašutistů, kteří přistávali na atletickém stadionu, kde probíhala suchá příprava. To, že děti zajímaly víc chlapi padající z nebe, než pokyny pana trenéra bylo dopředu jasné. Proto se zvolil kompromis a po sérii posilování odpočinek s pohledem k nebi.

Součástí soustředění byla i odložená akce “rozloučení se sezónou”, kterou jsme museli kvůli vládnímu nařízení v době nouzového stavu zrušit. Pod novým názvem: Slavnostní zahájení sezóny – proběhlo dětské odpoledne plné her, soutěží, tombola, skákací hrad, fotbálek, … Zkrátka vše, co k pořádné párty patří.
Nechybělo ani ocenění pro 9 bruslařek za on-line výzvu “Měsíc s Angličáky”.

Bohužel při této akci jsme se také oficiálně rozloučili s trenérkou Káťou.

To je v krátkosti stručný přehled z příprav na novou sezonu. Více na fotkách.
Fotky od Radka Hůlky ZDE a z víkendové jógy ZDE

Soustředění proběhlo zdárně díky trenérům, dobrovolníkům a sponzorům.

Všem moc děkujeme.

Mohlo by se Vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *