Poslední závod sezony – Rokycany 1.4.2023

Závody v Rokycanech definitivně uzavřely sezonu 2022/2023. Do dalekých končin se vydaly dvě žačky – Lucka Hájková a Elen Třísková a oběma se jízda povedla, jen drobné chyby jim nedovolily atakovat medailové příčky.
Sezona je tedy za námi, je na čase trochu statistiky.
Pohárová děvčata vyjela celkem na 19 závodů. Brusličková děvčata jich měla 12.
Navštívila se známá místa, kam se každoročně již 11 let vydáváme, tam patří Dvůr Králové nad Labem, ale poznali jsme i úplně jiná města = zimáky a mnohým jsme rozšířili zeměpisné znalosti. Zmiňované Rokycany patří také do měst, která se navštívila poprvé, stejně tak Turnov, Most, Milevsko, Soběslav, Kralupy nad Vltavou a nejdelší cesta nás zavedla na Finále Brusličky, které se konalo v Chebu.
Nominované za dobré výsledky v celé sezoně tam byly tyto bruslařky:  Lara, Lucka Hájková a Elen Třísková.
A málem to cinklo – Lara si ze západních Čech odvážela smolné, ale zároveň moc krásné 4. místo.

Z pohledu osobních nebo sezonních rekordů v Poháru se asi nejvíc dařilo v Kopřivnici. Ale co se týče výsledků, nemusí se rovnat vždy zrovna osobnímu rekordu. Proto má každá ze závodnic to své nej jinde. To je blíž rozepsané ve výsledcích zde

Fotky ze všech závodů v souhrnu zde

Není překvapením, že největší zastoupení jsme měli na domácích závodech, kde za nás startovalo 13 závodnic v Brusličce + 2 adultky z kurzu pro dospělé a v Poháru také 13 krasobruslařek.

Teď se vrhneme na letní přípravu a už za půl roku odstartujeme novou závodní sezónu.

Mohlo by se Vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *