Rozloučení se sezónou 2018/2019

Jako každoročně je zapotřebí sezónu řádně ukončit, takže také letos jsme takové rozloučení připravili. Zavítali jsme opět do restaurace Na Horách. Oproti minulým ročníkům jsme ale soutěžili až Na Horách a nevydávali se na dobrodružnou cestu k cíli. I přesto toho na nás čekalo opravdu hodně.

Soutěže: Ať jsi velký nebo malý, soutěže byly pro všechny a hlavně takové disciplíny, v nichž by někdo dopředu těžko hádal vítěze. Na ledě už favoritky známe, ale co takový přenos knížky na hlavě! I když zrovna vítězce v této kategorii pomohl dobře zvolený, rafinovaný účes.
Stoj na jedné noze – pro někoho obtížný už sám o sobě, a což teprve, když se převázaly oči.
Hod tenisákem do koše – tady došlo k jasnému vítězství Terezky R., která měla všechny zásahy, ani jednou neminula. Protože ale další soutěžící na tom byly víceméně stejně, zvolilo se pomocné kritérium “odraz od Kuby”.
Skákání v pytli – mimo nejrychlejší trojice zde navíc získala cenu Elenka T. za nejhezčí doskok do cíle.
Židlička a gymnastika – kdo se nejvíc předkloní a ruce až na zem.
Běh se lžičkou s míčkem

Nejlepší soutěžící byli odměněni a po sladké svačince se šlo na Bingo.
Následovala taneční soutěž jednotlivců, párů s balónkem, a pak se naplno rozjela zábava.
Židličky pro děti a verze pro dospělé – těm se zpočátku nechtělo, ale děti měly slíbenou odměnu, pokud přesvědčí své rodiče a rázem bylo plno.
Odpoledne bylo zakončeno diskotékou, kde to paní trenérka Jarka s dětmi pořádně rozjela.

K zakončení sezóny patří samozřejmě i hodnocení. Trenéři měli napilno, a proto si každá bruslařka odnesla ocenění + rady a tipy na další sezónu.

Mohlo by se Vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *