Závodní sezona odstartovala

Jako první do nové závodní sezony vykročila opět naše nejmladší závodnice Lara. Stalo se tomu v Náchodě na konci října a společně s ní do soutěže nastoupila i nejstarší děvčata a zároveň trenérky – Nikča s Radkou.
Od té doby následoval závod za závodem a do března nás jich ještě hodně čeká. Všechny výsledky budou zaznamenány ZDE a samozřejmě úspěšný závod, nebo něčím zajímavý, rozepíšeme blíž i na této stránce nebo fb, instagramu.

V souhrnu malé ohlédnutí:

* Trenérka Radka vstoupila do své jedenácté závodní sezony

* Trenérka Nikča v kategorii Adult A kralovala a z Náchoda si přivezla rovnou vítězství.

* Nejmladší žačka Lara si v Orlové v Poháru ČKS zajela svůj osobák a v silné konkurenci obsadila krásné 6. místo z 28 bruslařek.

* Natálka v Žačkách C byla z naší brusličkové sestavy první závodnice, která si vyzkoušela meziklubový závod v ISU hodnocení – Roudnice nad Labem.

* Zuzka letos jede v sedmičkách (Milevsko i Dvůr Králové nad Labem). Tyto super výsledky odráží poctivou práci na tréninku, a pokud se nepoleví, určitě to letos cinkne, to cítím v kostech 🙂

* Sabča si před Pohárovými závody v Turnově zkusila i OBO ve Dvoře a hlavní úkol byl splněn, což se odrazilo i na úsměvu na konci jízdy. Nic se nezapomnělo.

* Nejpočetnější naši kategorii žačky B v Orlové zastupovala Terka a komentář trenérky mluví za vše: „Jsem spoko“.

K pěkným výsledkům gratulujeme!

Do budoucích závodů všem našim bruslařkám přejeme radost z jízd, spokojené trenérky a skvělé výsledky 🙂

Foto ze všech závodů ZDE

Mohlo by se Vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *