Proběhlo první zasedání organizačního výboru Českotřebovské piruety

V letošní sezóně bude náš klub pořádat již třetí ročník závodu “Českotřebovská pirueta”, který se bude konat na zimním stadionu v České Třebové.
Nově budou krasobruslařské závody probíhat ve dvou dnech. V sobotu 1. února proběhne první ročník celorepublikového ISU závodu v rámci Poháru ČKS. V neděli 2. února se pak můžete těšit na závody Projektu Bruslička, stejně jako v minulých ročnících.

V rámci zahájení příprav na únorové závody se v pátek 11. října sešel organizační výbor, aby projednal důležité body a domluvil se na dalším postupu samotné organizace. Do funkce ředitelky obou závodů byla jmenována Jana Hůlková, sekretářem a hlavním organizátorem byl jmenován Jan Orlich a členem organizačního výboru Jaroslava Orlichová.

Zapojit se do pořádání závodů a být tak součástí organizačního týmu bude mít možnost kdokoliv. Od 16. října začne registrace dobrovolníků z řad rodičů a členů našeho klubu. Od 25. října pak začne oficiální nábor dobrovolníků, kde dostane možnost podílet se na pořádání Českotřebovské piruety opravdu každý.
Pro další informace, co se týká náboru dobrovolníků, sledujte naše webové stránky a facebook, kde včas zveřejníme veškeré informace.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *