První závody v nové sezóně

V neděli 3. listopadu vycestovalo celkem 8 našich krasobruslařek na první závody v sezóně 2019/2020 do Dvora Králové nad Labem.

Jako první se na ledě předvedla Lucinka Hánělová s Amálkou Klumparovou v kategorii Cvrček C2 – mladší. Pro Lucku to byly úplně první závody v životě a poradila si s nimi skvěle, kdy obsadila třináctou příčku těsně za Amálkou.
Další premiéru na závodním poli si odbyla krásným sedmým místem Elenka Třísková, která v letošní sezóně nastupuje v kategorii Benjamín B1.
O dvě příčky výše vystoupala Kristýnka Chudá nově v kategorii Žačky nejmladší.
V kategorii Žačky mladší jsme měli hned tři zástupce našeho klubu. Sestry Broulíkovy a Terezku Raškovou. Aby k sobě neměly daleko, umístily se na šestém až osmém místě pěkně za sebou.
První cenný kov v nové sezóně přivezla domů Nikolka Orlichová. I přes technické problémy s hudebním doprovodem, způsobené špatnou zvukovou aparaturou, obsadila třetí místo v kategorii Žaček.

Umístění všech našich krasobruslařek:

Cvrček C2 – mladší (17 závodníků)
12. místo Amálie Klumparová
13. místo Lucie Hánělová

Benjamín B1 (9 závodníků)
7. místo Elen Třísková

Žačky nejmladší (6 závodníků)
5. místo Kristýna Chudá

Žačky mladší (8 závodníků)
6. místo Veronika Broulíková
7. místo Tereza Rašková
8. místo Nela Broulíková

Žačky (6 závodníků)
3. místo Nikola Orlichová

Pro web nám svůj výkon zhodnotila bronzová Nikolka Orlichová:
,,S výkonem jsem spokojená, ale s technikou nikoli. První co mě rozhodilo byla hudba a následný pád u salchowa, což se mi moc nestává. Také ještě musím zapracovat na kombinovaných piruetách. I přes technické chyby mě třetí příčka těší a doufám, že na dalších závodech se mi to povede lépe.”

Na fotografie ze závodu se můžete podívat níže.

Mohlo by se Vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *