Karvinský Kahanec 16. 11. 2019

V sobotu 16. 11. se vydala osmička našich závodnic do daleké Karviné na závody Poháru ČKS. Nikča i Radka záludnost hodnocení ISU znaly z dřívějších závodů, pro zbylá děvčata to byla novinka. Víceméně u všech se potvrdila slova trenérek: „Počítejte si otáčky, nebo vám je rozhodčí vyškrtají!“ A tak se také stalo. V protokolech se škrtala jedna pirueta za druhou. U nejmladších žaček Simči a Sofči si odnesly nulu obě dvě piruety. O kategorii výš mladší žačky Monča, Ája, Terezka i Lucka všechny po jedné vyškrtlé piruetě.
Pět z osmi závodnic zaznamenalo také srážku za pád. Ať už to bylo nevinné přisednutí u piruety, nebo hrůzostrašná rána po nezdařeném skoku.
Z této statistiky protokolů vyšla nejlíp Nikča, která si vše ohlídala a s opatrnou jízdou vybojovala krásné druhé místo.
Radka sice Juniorky vyhrála, ale spokojená se svým výkonem rozhodně nebyla. V této kategorii však tentokrát rozhodlo, že ostatní chybovaly ještě víc.
Pozitivní zpráva z těchto závodů – všechny mají u svého bodového hodnocení SB = nejlepší výkon sezóny a pro většinu zároveň PB = osobní rekord.
Pro další klání dobrá motivace na překonání.

Výsledky:
Žačky (11 závodnic):
2. Nikča Orlichová 32,63

Nejmladší žačky (30 závodnic):
26. Sofča Vápeníková 12,71
27. Simča Poulová 11,95

Mladší žačky (21 závodnic):
15. Monika Petráňová 19,97
17. Andrea Petráňová 18,93
18. Terka Rašková 18,9
20. Lucka Říhová 18,51

Juniorky (3 závodnice):
1. Radka Hůlková 29,56

FOTO ZDE

Mohlo by se Vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *