Louny a Mladá Boleslav 18. 1. 2020

Ještě než někteří z nás vstali z vyhřáté postele do zasněžené soboty, Simča Foffová už měla odjetý závod Brusličky v Lounech. Pěkná, svižná jízda bez chyb byla oceněna třetí příčkou ze 14 závodnic, což je moc pěkný výsledek. V Lounech byla Simča jediným zástupcem z našeho klubu, za to do Mladé Boleslavi se vydalo trio – Terezka, Nikča a Ráďa. 
Mladší žačka Terezka startovala s číslem tři. Zajela pěknou jízdu bez zaváhání, jenže chybějící axel zkrátka chybí k lepším výsledkům.
Nikča závod žaček začínala a nasadila opravdu vysokou laťku. Po všech stránkách povedená jízda, do které se vloudil jen drobný pád. Postupně se závodnice řadily za ní, až na pár výjimek, co byly o fous ještě lepší. A jak vzdálená byla nakonec medaile? Nejnižším možným rozdílem o 0,01 bodu jí utekla třetí příčka. Ale být 4. z 27 závodnic je super skvělý výsledek.
Radka kategorii Juniorek zakončovala. Pro diváka krásná jízda bez pádu, kterou si Radka užila a odskákala vše, jak bylo naplánováno. Jen zaváhala u piruety. Z pohledu technického panelu se to už tak pěkné nezdálo…

Výsledek Louny Bruslička:
Kadet A1 (14 závodnic):
3. Simča Foffová

Výsledky Mladá Boleslav Pohár ČKS:
Mladší žačky (28 závodnic):
22. Terezka Rašková 18,10

Žačky (27 závodnic):
4. Nikča Orlichová 31,23

Juniorky (8 závodnic):
7. Radka Hůlková 23,26

Foto Zde (Bude je se ještě doplňovat)

Mohlo by se Vám také líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *